Categorieën: 112

Fietser met been bekneld in elektrische fiets

Bij een ongeluk zondagmiddag aan de Mellensteeg in Haren is een fietser gewond. Hij kwam met zijn been bekneld te zitten in zijn fiets.

Het ongeluk gebeurde rond 15.00 uur. Door nog onbekende oorzaak verloor de bestuurder van de elektrische fiets de macht over het stuur en kwam daardoor ongelukkig ten val. Bij de val raakte de man met zijn been bekneld in de fiets. Behalve ambulancemedewerkers kwam ook de Harense brandweer ter plaatse. Zij hebben met hulpverleningsapparatuur de man uit zijn benarde positie bevrijd.

Het slachtoffer is met een ambulance overgebracht naar het ziekenhuis. De politie doet onderzoek naar de precieze toedracht.

Sebastiaan Scheffer

Bekijk reacties

Recente berichten

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

6 minuten geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

40 minuten geleden

Aksel Cijntje (31) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…

55 minuten geleden

Doorfietsroute Groningen – Ten Boer geopend

Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…

2 uur geleden

Hanze-studenten maken documentaire in Braziliaanse sloppenwijk

Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…

3 uur geleden

Tbs met dwangverpleging voor Stadjer die zoontje vermoordde

De 46-jarige Curt E. is veroordeeld tot tbs met dwangverpleging voor de moord op zijn…

5 uur geleden