Foto Wesley Ferwerda
Bijna 130 kinderen zijn deze week actief tijdens Voetbalkamp Groningen in Stadion Esserberg in Haren. Het is de 33ste editie van het voetbalkamp dat in 1984 begon.
Het voetbalkamp is bedoeld om kinderen in de leeftijd van zes tot en met veertien een sportieve en leuke invulling van de zomervakantie te geven.
Voor de in totaal 200 kinderen die verdeeld over 2 weken deelnemen aan het kamp is een uitgebreid programma uitgestippeld. Voetbalspelletjes worden afgewisseld met penaltyseries en partijvormen en donderdag komen de beloften van FC Groningen langs.
Tijdens het kamp wordt er geld ingezameld voor Favela Street. Dat is een organisatie, vanuit Nederland, die kinderen in Rio de Janeiro en Haïti van de straat haalt.
De komende dagen zullen grijs en wisselvallig verlopen, met zo nu en dan een bui.…
De vrouwen van FC Groningen staan met één been in de eerste divisie. Zaterdagavond werd…
De volleyballers van Lycurgus hebben de zesde overwinning op rij geboekt in de Volleybal Eredivisie.…
Velocitas won zaterdag en gaat als koploper in de eerste klasse H de winterstop in.…
PKC '83 verloor zaterdagmiddag in de vierde divisie D de uitwedstrijd tegen d' Olde Veste…
GVAV pakte zaterdag in de tweede klasse J een punt tegen de koploper, Gorecht verloor…