Foto: twitter.com/marjan2609
Bij Rijkswaterstraat zijn maandag nog diverse schadeclaims binnengekomen van automobilisten die hun auto vorige week op de A28 zwart zagen worden. Dat meldt RTV Drenthe maandagavond.
Op de snelweg werd vorige week tussen Haren en Zuidlaren een mix van grind en bitumen (teer, red.)aangebracht. Deze substantie is los gaan laten nadat de eerste auto’s erover heen gingen rijden. De zwarte smurrie hechtte vervolgens aan de auto’s, en was er na een simpele wasbeurt niet af te krijgen.
Afgelopen vrijdag bood Rijkswaterstaat gedupeerde autobestuurders al een gratis wasbeurt aan. Hier kwamen zoveel automobilisten op af dat er bij de wasstraat in Tynaarlo een file ontstond.
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…
Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…
Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…