foto google streetview
De vermiste 12-jarige Naomi is weer terecht. Dat laat de politie dinsdagavond weten. Volgens de politie verkeert het meisje in goede gezondheid.
Het meisje is buiten aangetroffen in de straat Harkulo in de buurt Zuidwijk in Rotterdam tijdens een zoektocht door de politie. Daar werd zij voor het laatst ook gesignaleerd.
De politie zoekt uit wat de achtergronden zijn van haar vermissing. Het meisje ging maandagochtend niet naar school, maar nam de trein naar Rotterdam. Waar zij precies geweest is, is nog onbekend.
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…
Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…
Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…
De 46-jarige Curt E. is veroordeeld tot tbs met dwangverpleging voor de moord op zijn…
Bekijk reacties
Gelukkig is ze weer terecht.