foto: pic.twitter.com/0EpSNy3p
De politie heeft woensdagochtend drie jongeren aangehouden voor diefstal en heling van scooters. Ze komen uit Paddepoel en zijn 17, 18 en 20 jaar oud.
De verdachten zijn opgepakt na een onderzoek van de recherche naar de opmerkelijke stijging van het aantal diefstallen van scooters in de stad. In 2014 waren er 448 aangiftes van diefstal, vorig jaar bijna duizend. De Stadjers worden verdacht van een groot aantal diefstallen.
Bij de aanhouding zijn twee scooters in beslag genomen. Het drietal zit nog vast. De politie sluit Meer aanhoudingen niet uit.
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiĆ«le zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…