Het treinverkeer richting Delfzijl en Roodeschool is hervat na een wisselstoring. Een groot deel van de dag konden er geen treinen rijden.
De wisselstoring ontstond woensdag aan het begin van de middag. In eerste instantie werd er doorgereden met treinen, maar omdat er zulke grote vertragingen ontstonden, en veel treinen opgeheven moesten worden, werd er aan het eind van de middag besloten om het treinverkeer stil te leggen, en bussen in te zetten.
Spoorbeheerder ProRail stuurde een storingsploeg ter plaatse. Zij wisten het euvel rond 22.00 uur op te lossen. Inmiddels rijden de treinen weer volgens de dienstregeling.
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…