Foto: Marco Raaphorst
Het oefenruimtecomplex Het Viadukt verkast rond de jaarwisseling naar een nieuw onderkomen aan de Euvelgunnerweg.
Het complex onder Het Viadukt aan de H.L. Wicherstraat moet weg vanwege de aanpak van de zuidelijke ringweg. Het nieuwe onderkomen is een voormalig gebouw van een vakopleiding van het Noorderpoort. Daar moeten 17 oefenruimte komen, evenveel als nu.
De opknapbeurt van het gebouw, waaronder het aanbrengen van isolatie, begint komend najaar.
Voetballer Kevin van Veen is deze woensdag voor onbepaalde tijd teruggekeerd naar Schotland. De spits…
De gemeente stelt 278 duizend euro beschikbaar voor de herinrichting van de Johan de Wittstraat…
Aanstaande vrijdag is het Wereld Aids Dag. Drie verpleegkundigen van het UMCG gaan die dag…
De studentenorganisaties zijn blij met de nieuwe zorgverzekering voor studenten. ”Die sluit écht aan op…
De winter laat zich de komende dagen vaak zien. Volgens OOG-weerman Johan Kamphuis kunnen er…
Het heeft nog amper gevroren in Groningen, maar toch liet de KNSB dinsdag weten dat…
View Comments
Had men geen deal kunnen sluiten met het Muziekcentrum op Ulgersmaborg, waar voldoende studioruimte te huur is, i.p.v. een onderkomen gaan verbouwen tot studioruimtes?
Is Simplon misschien ook een idee?
Waarom wil iedereen het toch elders hebben. Dit is een prima locatie, ver weg van bewoning maar toch relatief dicht bij de stad, zeker nu de Sontbrug er ligt.