Annejan van den Dool, vwo-leerling van het Gomarus College, vertegenwoordigt ons land op het International Junior Science Olympiad in Bali.
De IJSO is een internationale wedstrijd voor de allerbeste 15-jarige leerlingen op het gebied van natuurkunde, scheikunde en biologie. Annejan belandde via de landelijke voorrondes en de eindronde in een team met de beste leerlingen.
De deelnemers, die zich kwalificeerden via nationale voorronden, komen van over de hele wereld. Ze maken over drie dagen gespreid hun toetsen. Op de zeven andere dagen doen de leerlingen aan excursies, culturele en sportieve activiteiten, en kunnen ze internationale contacten leggen.
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…