Foto Andor Heij: PKC'83 - FC 's-Gravenzande.
PKC’83 speelt ook volgend jaar in de eerste klasse. Ook de tweede wedstrijd in de nacompetitie om promotie naar de hoofdklasse werd verloren.
Na de 5-0 nederlaag thuis tegen FC ’s-Gravenzande volgde dinsdagavond uit een 2-1 nederlaag tegen FC Breukelen.
Na de eerste nederlaag beloofde PKC trainer Marc van Meel dat de Groningers hun huid duur zouden verkopen. Dat gebeurde ook, want Breukelen won pas in de absolute slotfase via een strafschop.
PKC speelt zaterdag nog een wedstrijd tegen SVL, dat hoofdklasser hoopt te blijven. SVL won vanavond in Langbroek met 2-0 van FC ’s-Gravenzande.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…