De Hanzehogeschool heeft vanuit het Erasmus+ programma voor het komende studiejaar in totaal bijna 1,2 miljoen euro gekregen. Daarmee is de Hanze de meest actieve hoger onderwijsinstelling in Nederland.
De Hanzehogeschool doet al bijna twintig jaar mee met het Erasmus+ programma van de Europese Commissie. Dat is bedoeld om de mobiliteit van studenten, docenten en andere medewerkers in het hoger onderwijs te stimuleren.
Het programma is van groot belang voor de internationalisering van de hogeschool. Steeds meer studenten kiezen ervoor om een deel van de studie in het buitenland te doen. Zij krijgen daarbij subsidie uit het Erasmus+ programma.
Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…
De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden dinsdag de petitie met 18.000 handtekeningen aan…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…