Kinderen in het Beatrix Kinderziekenhuis van het UMCG kunnen vanaf vandaag gebruik maken van een gloednieuwe Liedjesmachine. Deze machine is een initiatief van stichting de Liedjesfabriek. Kinderen kunnen met de machine een eigen liedje opnemen om zo te vergeten dat ze ziek zijn.
De kinderen schrijven zelf de tekst voor hun liedje. Deze wordt vervolgens ter plekke aan het bed opgenomen. De Liedjesmachine is een multifunctionele machine compleet voorzien van instrumenten, lichtjes, knoppen en apparatuur. Dit moet de beleving voor de kinderen zo groot mogelijk maken.
Elke maand reizen muzikanten van de Liedjesfabriek af naar Groningen om kinderen een dag te geven die ze nooit zullen vergeten. Het is nu alleen nog maar afwachten tot we een zelf geproduceerd hitje terughoren op de radio.
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…
Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…
Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…