foto: Provincie Groningen
De provincie gaat de Fietsroute Plus tussen Groningen en Leek verder onderzoeken. Voor deze extra brede en veilige fietsroute is nu nog één alternatief in beeld, namelijk die langs de A7.
Een tweede alternatief, die ten zuiden van het Leekstermeer loopt, wordt niet verder onderzocht. Het is de kortste route, maar hij loopt door gevoelig natuurgebied.
De provincie wil de nieuwe fietsroute aanleggen om het aantrekkelijker te maken, tussen beide plaatsen de fiets te nemen in plaats van de auto. Daarbij wordt gebruik gemaakt van de kennis en ervaring van inwoners van dit gebied en van de natuurorganisaties.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…
Bekijk reacties
enige onthaasting bij dit onderzoek lijkt me niet overbodig.
Het fietsen langs een snelweg is alles behalve aantrekkelijk. Je hoort ook achteropkomen brommerverkeer niet door het voortdurende autogeraas .
Ook tamelijk ongezond, zo vlak langs die benzinedampen. Vooral als je hard fietst krijg je daarvan teveel binnen.
Wat zegt de GGD hierover ( of hebben de plannenmakers 'vergeten' daar navraag te doen?).
Niet leuk voor mensen die asthma hebben...
Een autoweg dwars door natuurgebied aanleggen levert meestal geen problemen op. Een fietspad echter wel. Hoe krom wil je het hebben. Het is ook erg logisch om een gezonde fietser te vergiftigen met die heerlijke benzinedampen. Politiek: neem je verantwoordelijkheid, juist hier!
geen ploffietsen, dat scheelt ook..