Foto: keiweek.nl
De voorbereidingen voor de KEI-week 2016 zijn alweer in volle gang. Tijdens deze week kunnen nieuwe studenten kennis maken met de stad. De KEI-week vindt dit jaar plaats in de derde week van augustus.
Het bestuur brengt dit jaar een aantal wijzigingen aan in het programma. Zo willen ze de cultuur meer naar voren laten komen met een extra evenement. Daarnaast hospiteren veel studenten tijdens de KEI-week. Hospiteren is het bemachtigen van een kamer. Voor het nieuwe bestuur reden genoeg om dit jaar een heuse hospiteer carrousel te organiseren.
Er wordt nog gezocht naar vrijwilligers. Studenten kunnen zich tot eind maart nog inschrijven als event manager. De inschrijving voor keileiders is nog niet van start gegaan.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…
Bekijk reacties
Laat ze als eerste kennisnemen van de beerput die de geheimen herbergt die tot de bouw van HET MONSTRUM hebben geleid.
Weten de aspirant-studenten gelijk wat ze kunnen verwachten als ze besluiten voor Groningen.