Koen Castelein stopt per 20 april als raadslid voor D66, vanwege een nieuwe functie in Baarn. Hij wordt opgevolgd door Tom Rustebiel.
Volgens Castelein laat zijn nieuwe functie zich qua uren niet combineren met het raadswerk. Bovendien moet hij vanwege de reistijd verhuizen naar een andere gemeente. Fractievoorzitter Jetze Luhoff vindt het jammer dat Castelein afscheid neemt. “Hij heeft hij zich laten zien als een echte dossiervreter met politiek gevoel én verbindend vermogen.”
Zijn opvolger Tom Rustebiel voert sinds juni vorig jaar al af en toe het woord in de raadscommissie beheer en verkeer.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…
Bekijk reacties
Van Emmen naar het raadswerk in Groningen en vervolgens naar Baarn.
Zo zaten er ook Friezen in onze Raad. Als zowel de FC als SC Heerenveen thuis speelden, zaten ze steevast bij de SC op de tribune. Where your heart is.
Wat heeft hij voor de burgers gedaan dan. Helemaal niets.