Foto Andor Heij: Groninger Boys - Titan
Zondag tweede klasser Groninger Boys heeft onlangs zes spelers uit de selectie gezet. De voetballers kwamen niet meer opdagen bij de trainingen.
De spelers kregen geen geld meer van individuele sponsoren en waren daardoor niet meer gemotiveerd. Groninger Boys heeft dit soort deals tussen spelers en geldschieters voortaan verboden.
Groninger Boys heeft de eerste selectie aangevuld met spelers uit het tweede. Het voornaamste doel van de club is nu om zich te handhaven in de tweede klasse.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…
Bekijk reacties
Wat heb ik er aan een individuele speler in een tweede klasser te sponsoren? (Stel ik zou een geldschieter zijn :p).
Het is me eenraadsel waarom je een amateurvoetballer in de tweede klasse zou betalen. Weggegooid geld.