foto: sportphotoagency.com Ernest Faber tekent bij FC Groningen.
Onder grote belangstelling heeft Ernest Faber dinsdag een tweejarig contract getekend bij FC Groningen. Hij verruilt komende zomer NEC voor de trots van het noorden.
Faber is verkozen uit een viertal kandidaten waar afgelopen periode mee gesproken is. Volgens algemeen directeur Nijland is Faber een jonge beloftevolle trainer met veel ervaring in de top van het Nederlandse voetbal. Hij past goed in de vernieuwingsslag die FC Groningen wil maken. “De afkoopsom die betaald moet worden omdat hij nog een doorlopend contract bij NEC heeft, valt een stuk lager uit dan in de media is genoemd”, aldus Nijland.
Faber volgt trainer Erwin van de Looi op die in januari bekend maakte zijn aflopende contract bij FC Groningen niet te verlengen.
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Bekijk reacties
En haal Erik Nevland voor het management en superintelligent als strateeg, Hans ..