Foto: flickr.com/photos/-jvl-/
Een grote meerderheid van de Tweede Kamer vindt dat het Doveninternaat van de Guyotschool in Haren open moet blijven. Dat bleek woensdag in de vaste Kamercommissie van Onderwijs.
Staatssecretaris Sander Dekker van Onderwijs wil de subsidie van het internaat stopzetten, omdat onderwijsgeld daar niet voor bedoeld is. Het is niet duidelijk wat Dekker gaat doen met een eventuele motie over het openhouden van het internaat.
Dekker stelt dat voor de leerlingen alternatief passend onderwijs moet worden gevonden in de regio. Voor leerlingen bij wie dat niet mogelijk is zal hij voorlopig de kosten van verblijf blijven betalen. De school hoeft van Dekker niet dicht, maar het internaat wel.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…
Bekijk reacties
als de boel afgebroken is komt de pvda er nog eens aan met een zgn alternatief. het vaste patroon.
besturen doet van au, zegt men dan in kindertaal (klukkluk voldoet niet meer).