De rechtbank in Groningen behandelt aanstaande maandag de zaak tegen een 50-jarige Stadjer die wordt verdacht van afpersing van enkele Jumbo supermarkten.
Diverse vestigingen kregen afgelopen zomer bommeldingen binnen en er werden ook explosieven gevonden. Bij de pui van de Jumbo aan het Overwinningsplein vond een explosie plaats. De Stadjer werd in oktober aangehouden en zit sindsdien vast. Zijn advocaten zijn Jeroen Houwink en Tjalling van der Goot.
De zaak wordt niet inhoudelijk behandeld omdat het onderzoek nog niet is afgerond. Bovendien moet de verdachte ter observatie in het Pieter Baan Centrum worden opgenomen en dat is nog niet gebeurd.
Maandag kunnen de verdediging en het OM zo nodig onderzoekswensen kenbaar maken en zal de rechtbank bepalen of er redenen zijn om de man langer in voorarrest te houden. Het is nog niet bekend wanneer de zaak inhoudelijk wordt behandeld.
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
Bekijk reacties
Zijn eenzame kerstmomentje heeft ie in ieder geval al binnen. http://www.songteksten.nl/songteksten/3328/andre-hazes/eenzame-kerst.htm