Categorieën: Nieuws

Politie vraagt hondenbezitters om hulp

De politie van Groningen/Haren doet een speciale oproep aan hondenbezitters. Hondenbezitters kennen de wijk goed, doordat ze er elke dag hun hond uitlaten.

Daarom vraagt de politie hen om ongewone dingen direct te melden via 112. Hier wordt gedoeld op onbekende personen in de tuinen van buren, mensen die aan auto’s staan te rommelen of verdacht rondhangen op straat. De politie zegt dat ze enorm wordt geholpen als de buurtbewoners 112 bellen en zo helpen om inbraken te voorkomen.

Ze vraagt om zoveel zoveel mogelijk informatie door te geven, zoals kentekens van verdachte auto’s of signalementen van verdachten.

Betsie Meijer

Bekijk reacties

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

44 minuten geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

1 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

2 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

3 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

3 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

5 uur geleden