Categorieën: Nieuws

Alle scholen in Stad hele dag gesloten

Alle basisscholen en voortgezet onderwijs-scholen zijn dinsdag vanwege de slechte weersomstandigheden gesloten. “Het is onverantwoord”.

O2G2 besloot rond 08.30 om al haar scholen dicht te houden. “De veiligheid voor leerlingen en ouders staat voorop”, aldus een woordvoerder.

CSG-scholen
Ook het CSG Augustinus en het CSG Wessel Gansfort blijven dinsdag dicht. “De lessen gaan ook voor de rest van de dag niet door”, zegt locatiedirecteur Jan Westerhof van het Wessel Gansfort. “Ook de profielwerkstukavond van de examenklassen havo 5 en atheneum 6 gaat niet door.”

Willem Lodewijk Gymnasium
Een woordvoerder laat weten dat ook de leerlingen van deze school dinsdag vrij hebben.

Alfa College en Noorderpoort

De vestigingen van het Alfa College en het Noorderpoort in Groningen en Drenhte blijven dinsdag gesloten.

Michaëlschool
Vanwege de onveilige situatie op de wegen zijn dinsdag ook de Sint Michaëlschool en de Sint Franciscusschool gesloten.

Later meer.

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

9 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

10 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

13 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

13 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

14 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

14 uur geleden