Categorieën: Nieuws

Houten fiets naar glazen huis

Op een houten fiets ruim duizend kilometer dwars door Nederland fietsen. Raymond Niessen begint dinsdagochtend vanuit Groningen aan die tocht, om met zijn actie ‘Scream for help’ geld op te halen voor Serious Request.

 

Vergezeld door een heuse photobooth, fietst Raymond via verschillende grote steden ruim duizend kilometer door Nederland. Heerlen is het eindstation. Daar hoopt hij een cheque van 1 miljoen euro te overhandigen aan de DJ’s van het glazen huis.

De komende weken hoopt hij dus zoveel mogelijk mensen schreeuwend op de foto te zetten. “Mensen kunnen een foto maken en die op onze website doneren, of bij mij in de photobooth een foto laten maken. We vragen mensen schreeuwend op de foto te gaan, een zogenaamde ‘screamie’. We schreeuwen om aandacht, we hopen dat iedereen met ons mee gaat schreeuwen”, zegt Nijssen.

Aan de fiets zal het in ieder geval niet liggen. “Die fietst heerlijk”, besluit Raymond.

Thomas van der Haar

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

1 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

2 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

3 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

4 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

4 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

6 uur geleden