Foto: Patrick Wind - 112groningen.nl
Er heeft woensdag aan het einde van de middag een gewapende overval plaatsgevonden op een pizzakoerier in de Koeriersterweg. Bij de overval is niemand gewond geraakt.
“De overval vond plaats rond 17.00 uur”, vertelt woordvoerder Paul Heidanus van de politie. “De pizzabezorger die op dat moment in de Koeriersterweg was, werd aangesproken door een man die hem bedreigde met een vuurwapen.” Volgens Heidanus is de overvaller rond de dertig jaar oud, droeg hij een oranje sjaal om zijn hoofd en was hij in het bezit van een zwarte tas. Wat, en of er bij de overval iets is buit gemaakt, is onbekend.
De dader is er na de overval vandoor gegaan op een zwarte brommer met zwarte bak. De politie is een klopjacht op hem begonnen en vraagt getuigen die iets gezien hebben zich te melden bij de politie op telefoonnummer 112.
Het proces voor het inrichten van omleidingsroutes bij werkzaamheden in de gemeente wordt aangescherpt. Dat…
Dorpsvereniging Garnwerd is een petitie gestart nu afgelopen dagen duidelijk is geworden dat de Dorkwerderbrug…
Muziekliefhebbers kunnen op deze zaterdag te kust en te keur in Martiniplaza. In het evenementencentrum…
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Bekijk reacties
Wat voor pizza's zijn er buit gemaakt?
Dat is natuurlijk wel belangrijke informatie ter oplossing van dit misdrijf.