Kapsalon studio 1 aan de koeriersterweg is zaterdag op zondag nacht voor de vijfde keer slachtoffer geworden van een inbraak. Er werd een fooienpot en contant geld uit de kassa buit gemaakt.
Eigenaresse Marieke Lietmeijer is ontzettend boos over de inbraak helemaal omdat het al de vijfde keer is. In het afgelopen halfjaar was het drie keer raak en de schrik zit er dan ook goed in volgens Marieke. ‘Het is iedere keer weer afwachten wat er weg is.’
Marieke is er helemaal klaar mee en heeft dan ook camera beelden van de inbrekers op haar Facebook pagina geplaatst. De politie heeft een vermoeden wie de daders zijn maar kan hier voor de rest nog niks over zeggen.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…
Bekijk reacties
Verschrikkelijk. Ultiem laf ook om telkens een kleine kapsalon te 'pakken'. Je zou bijna denken dat het iets persoonlijks is van de inbreker(s) t.o.v. deze zaak. Ik neem trouwens aan dat ze geen geld meer achterlaat na sluitingstijd.
Na 2 inbraken zou ik de inbreker zijn gaan opwachten. Dat was tevens de laatste inbraak van dit vermoedelijke pubertje geweest.