Categorieën: Nieuws

Convenant moet langdurig werklozen helpen

De wethouders Roeland van der Schaaf van Groningen en Maurice Hoogeveen van Assen hebben maandag een convenant getekend met de bedrijven Muelink & Grol Group en Meesterwerk.

Het doel is om kandidaten met afstand tot de arbeidsmarkt werkervaring te bieden en te begeleiden. Die kunnen zich daarmee ontwikkelen en doorstromen naar de reguliere arbeidsmarkt. Met de ondertekening van het convenant verklaren alle partijen dat ze samen willen werken binnen het project Werken aan Werk.

Deze samenwerking wordt vanaf nu als één overheid aangegaan. De partijen spreken hun intentie uit voor een periode van drie jaar.

Gert van Akkeren

Bekijk reacties

  • Moet langdurige werkelozen HELPEN. Eerdere werkgelegenheidsprojecten oa van de gemeente Groningen zelf leidde uiteindelijk tot massaontslag. Triest als die mensen onderbetaald voor deze commerciële bedrijven moeten gaan werken en uiteindelijk er nog niet beter van worden. Maar misschien zijn deze bedrijven wel netter dan de gemeente zelf... Laten we het hopen! Want anders betekent dat er juist werkgelegenheid bij die bedrijven versjacherd wordt.

  • Roeland van der Schaaf laat eerst werkzoekenden creperen om vervolgens daarop willen te scoren door dit mediamomentje te gebruiken (lees; misbruiken)

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

4 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

4 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

5 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

6 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

6 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

8 uur geleden