foto: Roel Breet
De kaartverkoop van het Martiniplaza Theater voor volgend jaar loopt voor op die van voorgaande jaren. De grote voorstellingen van 2016 doen het erg goed in de voorverkoop.
Volgens de programmeur van Martiniplaza is er veel belangstelling voor producties als De Tweeling, Grease en K3. De Tweeling is 21 keer in het theater te zien en de helft van de kaarten is inmiddels verkocht. Gehoopt wordt op hetzelfde succes als bij War Horse, dat in Groningen bijna 40.000 bezoekers trok.
De “nieuwe” en “oude” K3 komen samen in april naar Martiniplaza. Vanwege de succesvolle voorverkoop is inmiddels een vijfde show toegevoegd. Het nieuwe jaar begint meet Het Zwanenmeer.
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…