Categorieën: Nieuws

Gieskes stapt op als voorzitter GCC

Voorzitter Cees-Jan Gieskes van de Groningen City Club heeft per direct zijn functie neergelegd. De GCC is de belangenorganisatie van ondernemers in de binnenstad.

Dit vanwege onoverbrugbare verschillen van visie ten aanzien van de te varen koers. Gieskes was pas afgelopen voorjaar aangetreden als voorzitter van de GCC. De club verkeert in een fase van overgang, waarbij het van belang is dat de inspanning van bestuur en commissies eensgezind gebeurt, aldus het persbericht. Om GCC de ruimte te geven zichzelf verder te ontwikkelen hebben Gieskes en het bestuur besloten niet meer gezamenlijk op te trekken.

Als interim voorzitter zal Mark Engberts opreden. Hij is oud-bestuurslid en huidig voorzitter van de commissie communicatie.

Gert van Akkeren

Recente berichten

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

32 minuten geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

41 minuten geleden

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

2 uur geleden

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

12 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

12 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

16 uur geleden