Op het Damsterplein en in de Oosterhaven wordt zaterdag de Groninger Waddendag gehouden. Het gaat om een initiatief van de Groningen City Club.
In de Oosterhaven liggen drie garnalenboten, die dienen als podium of terras en voor rondleidingen. De vissers houden ook een visproeverij, met onder meer garnalen, zalm, haring en kokkels. Ook wordt er makreel en paling gerookt en verkocht. De Ecolution, het duurzame schip van Wubbo Ockels, meert eveneens aan.
Op het Damsterplein is een markt met Groninger streekproducten, kunst, recreatie, toerisme en horeca. De Waddendag duurt van 12 uur ’s middags tot 8 uur ’s avonds.
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…