Categorieën: 112

Vermiste man dood aangetroffen

In het Noord-Willemskanaal bij De Punt is dinsdagavond het levenloze lichaam van de sinds drie weken vermiste René Schoenmaker uit Eelderwolde aangetroffen. De afgelopen tijd is er veelvuldig naar de man gezocht. Dit gebeurde onder andere in de stad.

Ook maandagmiddag werd er gezocht. Een sonarboot pikte op dat er iets in het Noord-Willemskanaal lag, meldt RTV Drenthe. Dinsdagmiddag is een duikteam het water ingegaan, waarna er een auto werd gevonden. De auto bleek van Schoenmaker te zijn. Het lichaam werd korte tijd later aangetroffen. De politie laat weten een misdrijf uit te sluiten.

Schoenmaker vertrok op 22 september in verwarde toestand van huis. Politie en vrijwilligers hebben de afgelopen periode veelvuldig gezocht naar de man. Dit gebeurde onder andere in het zuiden van de stad en bij het Paterswoldsemeer.

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

46 minuten geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

2 uur geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

2 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

3 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

3 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

5 uur geleden