Categorieƫn: Nieuws

Tienduizend euro voor weekendschool

De duckrace voor de IMC Weekendschool afgelopen zondag heeft 10 duizend euro opgeleverd. Op de IMC Weekendschool krijgen kinderen van 10 tot 14 jaar aanvullend beroepsonderwijs.

Deelnemers konden een badeendje kopen. Die werden door de brandweer door het water bij de Potterbakkersrijge gespoten. Het eendje dat als eerste aan de overkant kwam won.

De winnaar van de ludieke benefietrace kreeg duizend euro. Maar ook dat bedrag werd aan de school geschonken.

Andor Heij

Bekijk reacties

  • En waar zijn die 3000 eendjes nu?
    Hartstikke leuke ludieke actie, ik ben blij voor de weekendschool. Vooral als de plastic eendjes ook weer opgevist zijn! De plastic soep is al dik genoeg.
    Professor Zuurbekje

Recente berichten

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiĆ«le zorgen…

4 seconden geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

2 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

2 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

3 uur geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

3 uur geleden

Herstel Dorkwerderbrug gaat weken duren, schade aan staalkabels in bedieningswerk

Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…

4 uur geleden