Categorieën: Nieuws

Stijging verkoop huizen stad blijft achter

het aantal huizen dat in het derde kwartaal verkocht werd steeg in de stad Groningen in vergelijking met vorig jaar met 12,1 procent.

De stad blijft daarmee flink achter op de gemiddelde landelijke stijging, die 27 procent is.

De prijzen van de huizen stegen licht. Groningen houdt daarmee gelijke tred met het landelijk gemiddelde.

Andor Heij

Bekijk reacties

  • Overal waar die gestoorde misantropische parvenu Rem Koolhaas, of corrupte epigonen van hem tekeer mogen gaan (Rotterdam en Den Haag) zie je aantrekkelijkheid van een stad achteruit gaat.

    Om zichzelf en hun malafide bouwmakkers (Friso, BAM, Jorritsma) aan het werk te houden, hebben de middelmatige boys aan het Zuiderdiep (ROEZ) Koolhaas zieke gedachtes tot visie bestempeld. Bundeling van wat verzamelde private belangentjes mag volgens dit volk een historische stad kosten.

  • Het lijkt er een beetje op dat VSH niet veel waardering heeft voor het oevre van de meest succesvolle Nederlandse architect in binnen- en buitenland van de laatste decennia.

    Schoonmaker, hou je bij je leest.

  • Verkocht je er vorig jaar eentje en nu zijn dat er 3 al, dat heb al gauw een misleidend cijfer van 75% te pakken. Percentages daaromtrent in Groningen zeggen maar weinig in dat opzicht.

    Alsook de werkloosheidcijfers vaak op die manier worden opgeleukt.

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

5 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

5 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

6 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

7 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

7 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

9 uur geleden