Foto @ringgroningen
De sloop van de pilaren van de oude Noordzeebrug is donderdag begonnen. Dit is het laatste stukje van de oude brug die er nog staat.
Het wegdek werd enige weken geleden al gesloopt. Tijdens die werkzaamheden kon het verkeer gewoon over de nieuwe brug, die er vlak boven ligt, blijven rijden.
De totale werkzaamheden rond de Noordzeebrug zijn eind dit jaar klaar. Zo worden er nog straten en fietspaden aangelegd.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…
Bekijk reacties
Dat wordt nog een hele klus