FC Groningen heeft zaterdagavond in het Euroborgstadion een moeizame 2-1 zege geboekt op Willem II. FC Groningen staat met 13 punten uit negen wedstrijden in de middenmoot van de eredivisie.
Op aangeven van Rusnak, die eerder al een kans kreeg, opende Mahi in de 24e minuut de score voor FC Groningen. Mahi kreeg nog een kansje, maar hij schoot voorlangs. Hateboer had daarna nog een gevaarlijke kopbal in huis. Pas vlak voor rust stichtte Willem II wat gevaar, onder andere door ex-FC Groningen speler Zivkovic.
Na rust hield FC Groningen de Tilburgers lang in leven. Zo miste Linssen een grote kans. Het venijn zat in de staart. Na 86 minuten kwam Willem II langszij na een corner. Via een soort flipperkast actie vloog de bal er in waarbij Reijnen het leer het laatst raakte en dus in eigen doel schoot. Ruim een minuut later zorgde Hoesen er met een halve omhaal voor dat de punten in Groningen bleven: 2-1.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…
Bekijk reacties
Nait Best .. Je zag het (bijna) aankomen. Na een flitsend begin met mooi aanvallend voetbal werd gaandeweg de wedstrijd alsmaar meer achteruit gevoetbald. Maar wat een mooie goal. Als Hoesen er één maakt, dan is het ook een beauty
Binnen is binnen. Die 3 punten nemen ze ons niet meer af!