Michael S. blijft de moord op de 66-jarige Gudrun Küster en de 71-jarige Trevor Griffiths ontkennen. Dat bleek donderdag tijdens de eerste dag van de rechtszaak tegen de 40-jarige S.
Beide slachtoffers werden in januari 2013 dood gevonden in hun woning, resp. aan de Oliemuldersweg en de Waldeck-Pyrmontstraat. De verdachte ontkent de feiten, hoewel in de woningen sporen van zijn dna werden aangetroffen. Bovendien bevonden zich vezels van zijn kleding op het lichaam van de vrouw en dat is alleen mogelijk door lichamelijk contact.
Zelf zegt hij het lichaam van de vrouw op straat te hebben gevonden. S. zou haar vervolgens naar binnen hebben gesleept. Tijdens de reconstructie bleek hij echter te zwak om zoiets te doen. S. schuift de moorden in de schoenen van leden van een drugsbende. Ook een Macedonische man die twee weken geleden vermoord werd, zou ermee te maken hebben.
Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…
De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden dinsdag de petitie met 18.000 handtekeningen aan…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Bekijk reacties
Ontkennen heeft geen zin met het overweldigend bewijs tegen hem