Categorieën: Nieuws

Kades in de stad worden verbeterd

De kades in de stad Groningen worden vanaf 2017 verbeterd. Dit om wateroverlast te voorkomen. Waterschap Noorderzijlvest gaat het klusje klaren en er is 1,6 miljoen euro voor beschikbaar gesteld.

De kades in de stad hebben last van het extremere weer en de aardbevingen en bodemdaling door de gaswinning. Daardoor zijn er strengere eisen aan de kades gesteld.

Daarom moet er 22,5 van de 27 kilometer kade aangepakt worden. Sommige kades moeten hoger, zwaarder of de oeverbescherming moet beter.

Andor Heij

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

5 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

5 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

9 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

9 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

10 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

10 uur geleden