Foto: Jan Zeeman / Marketing Groningen
Er komt in december geen ijsbaan op de Grote Markt. Ook het nieuwjaarsfeest bij het stadhuis gaat niet door.
De Stichting Evenementen Groningen kon het niet eens worden met de gemeente. De SEA had het Stadsbestuur om een financiële bijdrage gevraagd, maar die wil niet bijspringen. De gemeente vond de plannen erg mooi, maar te ambitieus en te duur.
De SEA is erg teleurgesteld. De ijsbaan trok vorig jaar meer dan 50 duizend bezoekers. De organisatie wil over een jaar een nieuwe poging doen. Volgens de gemeente staat het een ieder vrij, een verzoek in te dienen om een ijsbaan te plaatsen. Dat zal voor de komende feestdagen erg moeilijk worden, want de tijd dringt.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…
Bekijk reacties
Kan altijd nog met pasen, meestal is het dan ook kouder!
Natuurlijk gaat het niet door. Het geld is nodig voor de prestige opjecten van dit college. En van een raad die als tamme hondjes achter ze aan loopt kan je dit verwachten. Wat interesseert het ze nu de kinderen die zich hier vermaken net zo als de vaders en moeders. 50 duizend bezoekers,menig stad zou hier jaloers op zijn. Maar dat is totaal niet van belang. Ik zou graag zien dat de raad dit niet pikt. Maar dat kan je niet verwachten van de slappe hap van de college partijen.
Dit is toch niet te geloven, het was zo mooi voor onze kinderen.
Ik begrijp niet dat er geen actie door het OOG, of TV Noord wordt georganiseerd om druk te zetten.
Als het om buitenlandse kinderen gaat, is geen actie jullie te dol, en loopt Eva Hulscher voorop.
Nogmaals dit is heel triest voor de Nederlandse kinderen.