Categorieën: Sport

De Leeuw twee Europese duels geschorst

FC Groningen speler Michael de Leeuw is door de UEFA voor twee wedstrijden geschorst. De aanvaller kreeg vorige week donderdag in het Europa League duel tegen Slovan Liberec een rode kaart.

De Leeuw stond als invaller pas een paar minuten in het veld toen hij bij een hoge bal een Tsjechische tegenstander per abuis in het gezicht trapte. Door de schorsing mist De Leeuw het thuisduel tegen Slovan Liberec en de uitwedstrijd tegen Olympique Marseille.

FC Groningen kan nog in beroep gaan tegen de straf. Omdat de uitspraak daarover enige tijd zal vergen mist de aanvaller in elk geval de wedstrijd tegen Liberec.

Gert van Akkeren

Recente berichten

Thermo Fisher wil opnieuw praten over cao; acties voorlopig gepauzeerd

Thermo Fisher, de Amerikaanse biofarmaceut met een vestiging aan de Zuiderweg in Hoogkerk, heeft zijn…

33 minuten geleden

Kringloopwinkel GoudGoed blij met nieuwe plek aan Paterswoldseweg: “We hebben veel ruimte”

Kringloopwinkel GoudGoed is bijna een week geopend. Volgens manager van WerkPro Bastiaan van Vliet lopen…

36 minuten geleden

Fietser gewond door aanrijding op Osloweg

Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…

1 uur geleden

Forumbibliotheek Selwerd feestelijk heropend

De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…

2 uur geleden

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

2 uur geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

3 uur geleden