Categorieën: Nieuws

Schouder aan schouder bij opvang vluchtelingen

De Provincie, de gemeentes en het Centraal Orgaan Opvang Asielzoekers (COA) gaan vrijdag praten over wat er nodig is om vluchtelingen in de provincie Groningen op te vangen.

De gemeentes zorgen voor de opvang van asielzoekers, maar de Provincie voelt ook verantwoordelijkheid aldus Commissaris van de Koning Max van den Berg: “Schouder aan schouder”.

Hoeveel vluchtelingen naar Groningen komen is volgens de Provincie nog niet duidelijk.

Andor Heij

Bekijk reacties

  • Prima dat iedereen de opvang van Etna vluchteling zo ondersteunt.
    Uiteraard zijn er altijd mensen die bang voor het onbekende hun bedenkingen hebben. Zodra ze zien dat het om gewone mensen gaat dan vallen die bedenkingen ook wel weg, dat is gebleken bij de meeste asielzoekerscentra.

  • Als de mensen in Nederland, waaronder ook enkele lieden op dit forum hier uit Groningen, dezelfde energie welke zij nu als groot voorstanders van opvang e.d. zouden hebben gestoken in het oplossen van de problematiek in de(oorlogs) gebieden, daar waar de so called vluchtelingen vandaan zijn gekomen en voorlopig nog wel zullen blijven komen, dan was de noodzaak om hierheen te verhuizen er ook niet gekomen, of ooit geweest.

      • Klaarblijkelijk voel jij je aangesproken. Nu dit zo lijkt te zijn vraag ik mij nu dan ook hardop af waarom jij niet ergens aan de rand van de vele (oorlogs) gebieden aanwezig bent om daar direkt hulp te bieden aan hen welke dit hard nodig zijn, maar het nu moeten doen met pro postings op fora als deze en het storten van een tientje op de rekening van het Rode Kruis om je geweten mee af te kopen.

  • Gert Engelkens is een ware PvdA-er. Een echte rechtse neoliberaal. En Gert, doe eens wat aan je welvaartsziekte!

Recente berichten

‘Zondag veel bewolking, komende dagen grijs en hogere temperaturen’

De komende dagen zullen grijs en wisselvallig verlopen, met zo nu en dan een bui.…

7 uur geleden

Vrouwen FC Groningen met één been in eerste divisie na zege op Jong PEC Zwolle

De vrouwen van FC Groningen staan met één been in de eerste divisie. Zaterdagavond werd…

8 uur geleden

Lycurgus wint moeizaam van hekkensluiter Sliedrecht Sport

De volleyballers van Lycurgus hebben de zesde overwinning op rij geboekt in de Volleybal Eredivisie.…

9 uur geleden

1H: Overwinningen Velocitas en Be Quick, pak slaag voor Oranje Nassau en GRC Groningen

Velocitas won zaterdag en gaat als koploper in de eerste klasse H de winterstop in.…

9 uur geleden

Vierde divisie: PKC ’83 onderuit tegen d’ Olde Veste ’54

PKC '83 verloor zaterdagmiddag in de vierde divisie D de uitwedstrijd tegen d' Olde Veste…

10 uur geleden

Amateurvoetbal: Remise GVAV tegen koploper, Gorecht verliest topper, Groen Geel verspeelt punten

GVAV pakte zaterdag in de tweede klasse J een punt tegen de koploper, Gorecht verloor…

10 uur geleden