FC Groningen heeft woensdagavond in Oostwold de oefenwedstrijd tegen derde klasser Pelikaan S met 5-0 gewonnen. Het duel op sportpark Gaveborg trok 1150 toeschouwers.
In de openingsfase scoorde Danny Hoesen twee keer: 2-0. Dat was ook de ruststand. Na de pauze maakte Michael de Leeuw er 3-0 van. Juninho Bacuna scoorde de vierde en De Leeuw kopte de 5-0 eindstand op het scorebord.
De spelers met interlandverplichtingen deden niet mee. Dat waren Hans Hateboer, Mimoun Mahi (beide Jong Oranje), Simon Tibbling (Jong Zweden) en Albert Rusnak (Jong Slowakije).
De opbrengst van het duel gaat naar de stichting Make a Wish, die wensen van kinderen met een levensbedreigende ziekte mogelijk maakt.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…
Bekijk reacties
Winnen behoort dus wel tot de mogelijkheden.