Categorieën: 112

Stadjer drinkt bier bovenin zendmast

De politie heeft woensdagavond drie bierdrinkende mannen, onder wie een Stadjer, uit een zendmast in Stadskanaal gehaald. Een dag eerder waren twee van hen ook al uit de mast geplukt.

Agenten kregen een melding dat drie mannen op ruim 25 meter hoogte op een plateau in de mast bier zaten te drinken. Toen de agenten arriveerden was een 24-jarige inwoner van Groningen uit eigen beweging naar beneden gekomen.

Eén van de agenten klom in de mast en trof daar twee inwoners van Stadskanaal van 22 en 34 jaar aan. Naast de mannen stond een krat bier. Het duo klom samen met de agent naar beneden. Het drietal werd aangehouden omdat ze zich op verboden terrein bevonden. Ze zijm voor nader onderzoek ingesloten.

Gert van Akkeren

Bekijk reacties

    • Als je wilt dat VSH niet zoveel over zijn definitie van Stadjer loopt te zaniken, moet je hem niet gaan lopen uitlokken Fritsie!

      • Klopt heb je gelijk in. Maar een Stadjer is een Groninger, maar een Groninger is niet per definitie een Stadjer, maar het kan wel. Dus als VHS nu eens voor eens en altijd zijn punt maakt wat voor een ieder te begrijpen is houdt hij wel op

      • Mogelijk dat Frits juist de wind uit de zeilen van de Stadjer-fetisjist wil halen.
        Zaniken is het leukst wanneer je zelf het initiatief neemt, met de deur in huis komt. Het is niks aan als de deur al voor je opgehouden wordt. Dan word je sleets en dat zijn de opmerkingen van de fetisjist inmiddels al.

  • Frits.

    Vermoedelijk een Stad-Groningse ex-Knoalster.

    (Knoalster hierbij te beschouwen als Tukker, Stadjer en Hagenees).

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

3 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

4 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

4 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

5 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

6 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

7 uur geleden