foto: Bob de Vries
De rechtbank heeft twee Groningers van 27 en 22 jaar veroordeeld tot celstraffen van respectievelijk 4 en 2 jaar, voor onder meer een poging tot doodslag, wapenbezit en drugshandel.
In mei vorig jaar was het duo betrokken bij een steekpartij in de hoerenbuurt. Daarbij raakte een kroegbaas gewond in het gelaat en de nek. In diezelfde periode waren ze betrokken bij een schietpartij. De mannen werden ook verdacht van een mishandeling in Assen. Bij het tweetal werden diverse wapens en gestolen pasjes gevonden.
De 27-jarige moet ook een bedrag van ruim 18 duizend euro aan de staat geven, De rechtbank gaat ervan uit dat de man dit heeft verdiend met zijn drugshandel.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…