Afgelopen zaterdag kregen de bezoekers van Winkelcentrum Selwerd bekertjes water en complimenten cadeau. De mensen van Serve the City zorgden voor deze verrassing.
Serve the City Groningen is een initiatief van vier Stadjers: Elsa Fledderus, Jelle Koopman, Marcel Nieboer en Evert Sulman. Samen met een aantal vrijwilligers ondernemen ze leuke acties om de sfeer in de wijken te versterken. Veel mensen reageerden eerst verbaasd op de vriendelijke geste, maar daarna ontstonden er vaak leuke gesprekken.
Als het aan de initiatiefnemers ligt zullen er nog vele projectdagen volgen in meerdere wijken. Serve the City is een wereldwijde beweging en werkt in Groningen samen met Stichting Present en Stichting HiP.
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…