Foto: www.rodajc.nl
Verdediger Gibril Sankoh heeft een contract getekend voor een jaar bij Roda JC. Dat heeft de Limburgse club, die naar de eredivisie promoveerde, maandagmiddag bekend gemaakt.
Sankoh voetbalde vijf jaar bij FC Groningen. Daarna ging hij naar Duitsland en China en hield sinds februari bij FC Groningen zijn conditie op peil.
De in Sierra Leone geboren Sankoh hoopte op een contract bij FC Groningen, maar de ploeg van trainer Erwin van de Looi zit goed in de verdedigers.
Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…
De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden dinsdag de petitie met 18.000 handtekeningen aan…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…