Foto: Cohdra - mrg.bz/BkBryY
Er komen mogelijk acties bij het grafisch personeel. Daaronder zijn ook werknemers van de NDC Mediagroep, de uitgever van het Dagblad van het Noorden en de Leeuwarder Courant.
Volgens de vakbond FNV Kiem is er al bijna twee jaar geen nieuwe CAO meer. De onderhandelingen met de overkoepelende werkgeversorganisatie waren al enige tijd stuk gelopen.
FNV Kiem besloot toen met de individuele bedrijven te gaan praten. Maar ook deze gesprekken liepen op niets uit. FNV Kiem wil een loonsverhoging van 2,5 procent en een eenmalige uitkering van driehonderd euro voor het personeel.
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…