foto: www.fcgroningen.nl
Het nieuwe Topsportzorgcentrum van FC Groningen op Sportpark Corpus den Hoorn wordt een kennis- en trainingscentrum voor alle Groninger sporters.
Dat zei manager Gerard Kemkers maandagavond tijdens de presentatie van het centrum. Het wordt niet alleen het nieuwe clubhonk voor de verschillende elftallen van de FC. De trainingshal is beschikbaar voor alle topsporters.
Verder komen er kleedkamers, kantoren en een restaurant. De bovenste etage wordt ingenomen door artsen, fysiotherapeuten, diëtisten en medische wetenschappers.
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Bekijk reacties
Bij kritische vragen over dit sportcentrum schoot pistolen paultje het onderwerp af naar niet terzake doende. Ook een manier van positieve voorstelling van zaken (?).