Foto: Andries Oord
Een 19-jarige taxichauffeur uit de stad is vrijdagmiddag gewond geraakt na een aanrijding op de Peizerweg.
De man reed over de busbaan en kreeg bij de Paterswoldseweg geen voorrang van een 42-jarige automobilist uit Groningen.
De taxichauffeur moest met arm en rugletsel naar het ziekenhuis.
Het proces voor het inrichten van omleidingsroutes bij werkzaamheden in de gemeente wordt aangescherpt. Dat…
Dorpsvereniging Garnwerd is een petitie gestart nu afgelopen dagen duidelijk is geworden dat de Dorkwerderbrug…
Muziekliefhebbers kunnen op deze zaterdag te kust en te keur in Martiniplaza. In het evenementencentrum…
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Bekijk reacties
Als de taxichauffeur vanaf de busbaan de Paterswoldseweg op wilde heeft hij geen voorrang op het verkeer op de Paterswoldseweg.
In dat geval is het de schuld van de taxichauffeur.
Ik denk alleen dat er in 1 verslag 2 heel verschillende kruisingen bedoeld worden.
In het eerste deel van dit bericht gaat het om de Peizerweg/ busbaan (taxi wel voorrang) en in het tweede deel om de Paterswoldseweg/ busbaan (taxi geen voorrang)
Informatie is onvolledig!
De informatie is niet correct.
Hij reed over de busbaan van de Peizerbaan vanuit de richting van de Paterswoldseweg. Een 42-jarige plaatsgenoot die vanaf de afrit van de Laan 1940-1945 kwam aanrijden gaf hem geen voorrang op de kruising. (dvhn).
Het was dus helemaal niet op de Paterswoldseweg, maar op de voorrangskruising Peizerbaan met de afrit van de ring richting Peizerweg.
Goh...@mac ..( als we jou niet hadden )....
dan hadden we alleen verwarde buschauffeurs voor de nodige context.
Toch vreemd om je eigen bericht terug te lezen.