Drie politieke partijen willen dat de gemeente meer aandacht besteedt aan de positie van internationale studenten. Het gaat om D66, SP en Student en Stad.
Zij willen meer kwalitatief goede huisvesting voor die studenten, een Engelstalige website waarop alle informatie te vinden is over woningen in Groningen, en Engelstalige huurcontracten.
Ook pleiten de partijen voor een betere samenwerking tussen verschillende studentenorganisaties. Die kunnen opvang regelen voor internationale studenten die nog geen kamer hebben.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…
Bekijk reacties
Ik had geen enkele moeite de website te vinden:
http://sshxl.nl/en/select-rent-offers