Categorieën: Nieuws

Martini Ziekenhuis maakt 3,7 miljoen winst

Het Martini Ziekenhuis heeft 2014 afgesloten met een positief financieel resultaat van 3,7 miljoen euro. De omzet van het ziekenhuis steeg ten opzichte van 2013 met 1,4 procent.

Het ziekenhuis kan hierdoor zijn financiële positie verder verbeteren. Der Raad van Bestuur is tevreden met dit resultaat, en het biedt houvast voor de toekomst. Vanwege de landelijke ontwikkelingen zal de komende jaren de opbrengst verder dalen en zullen de kosten stijgen. Daarom is het belangrijk dat het ziekenhuis een stevige financiële basis.

Vorige week maakte het UMCG al een positief resultaat bekend. Het ziekenhuis eindigde het jaar 1,7 miljoen euro in de plus.

Gert van Akkeren

Bekijk reacties

  • Als ziekenhuis zou ik vooral de duurdere behandelingen uit de weg gaan. Niet meer dan nodig, zodat de patiënt sneller overlijd. Iets om over na te denken. Nog meer winst!

    Het blijft bizar, dit soort berichten. De zorg is geen markt!

Recente berichten

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

3 minuten geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

43 minuten geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

52 minuten geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

3 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

3 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

4 uur geleden