Foto: twitter.com/rianneschuurman
De politie kan nog niets zeggen over degene die verantwoordelijk is voor het plaatsen van bommen bij twee Jumbo-supermarkten en een bommelding bij een derde filiaal.
De politie heeft zondagavond tussen 23.00 uur en 01.00 uur alle voorbijgangers rond de Jumbo aan het Overwinningsplein vragen gesteld. Vijf rechercheurs en agenten ondervroegen in totaal 44 mensen of zij die avond iets bijzonders gezien of gehoord hadden. Ook werden flyers onder ruitenwissers van auto’s in de buurt gelegd.
Het programma Opsporing Verzocht besteedt dinsdagavond op NPO1 aandacht aan de incidenten. In de nacht van vrijdag 8 mei zag een voorbijganger een verdacht pakketje bij een pui van de Jumbo aan de Wilhelminakade. Daar zat een explosief in. Op zondag 31 mei ging een explosief af bij de Jumbo op het Overwinningsplein. Afgelopen zaterdag was er een bommelding bij de Jumbo aan de Boumaboulevard. Supermarkt en omliggende bedrijven werden ontruimd, maar er werd niets gevonden
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…