Foto: Andy Zuidema
Het gaat goed met de kaartverkoop bij FC Groningen. Er zijn nu al duizend seizoenkaarten méér verkocht dan het eindtotaal van vorig seizoen.
De teller staat per 5 juni op 13.100 kaarten, waarvan bijna 700 vijfjaar-kaarten. De vijfjaar-kaarten geven tot juni 2020 ook recht op toegang tot de bekerwedstrijden, play-offs en Europa League.
Het blijft elke werkdag en zaterdag mogelijk de FanCorner te bezoeken en een kijkje te nemen in het stadion. Ook online kan een seizoenkaart worden gereserveerd.
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…