Een inloophuis voor kankerpatiënten en naasten, dat moet er in de Paramaribostraat komen. Het initiatief komt van Josje Hamel.
In 2010 kreeg Hamel zelf kanker. In die tijd miste zij een plek om samen met lotgenoten over ervaringen te praten. In Nederland zijn ongeveer 80 van die huizen. Toen Hamel er vervolgens achter kwam dat er in Groningen geen was, richtte ze Stichting Hamelhuys op.
Het inloophuis moet door alleen vrijwilligers gerund worden. Maar voor de huur van het pand en de inrichting is geld nodig, via donaties.
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
Bekijk reacties
Hoi allemaal, doneren kan via:
http://www.crowdaboutnow.nl/hamelhuys
Alvast dank!